Конкурси за праксе: BEO - SPORT SYSTEM

24. Јануар 2019 / 12:48    2061 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ-а обавештава студенте о расписаним конкурсима за обављање пракси у више области.

Simple task praksa

Привредно друштво „BEO - SPORT SYSTEM“ d.o.o. (www.beosport.com) из Београда више од 20 година се бави увозом, велепродајом и малопродајом спортске опреме, лифестyле и фасхион обуће и одеће реномираних светских брендова (Pepe Jeans,G-Star, Superdry, Nine West, Bench, O`Neill, Quiksilver, DC, Burton, Salomon, The North Face...). Имају преко 30 малопродајних објеката и клијенте широм Србије, Црне Горе, Хрватске, Словачке, БиХ и Македоније. Тренутно имају око 200 запослених.

У циљу даљег развоја и унапређења пословних активности, расписани су конкурси за обављање пракси у више области и преносимо вам их у изворном облику:

Административно - секретарски послови

Ако немате радно искуство, а желите да га стекнете, уколико сте креативни и спремни за ангажовање и даље унапређивање ваших знања и вештина, доставите вашу биографију na e-mail praksa.administracija@beosport.com.

Нудимо Вам учење и напредовање, рад у успешном и позитивном окружењу, а за неке од кандидата и шансу да наставе да раде у нашем колективу.

• Познавање енглеског језика
  • Poznavanje rada na računaru, MS Office програм
  • Комуникативност

Шта је потребно послати у пријави:

Биографије слати искључиво на српском језику, обавезно приложити фотографију скоријег датума.

Практикант у Интернет продаји

Опис посла:

• Прикупљање свих података и прослеђивање информација до свих сектора како би се процес онлине куповине несметано одвијао
  • Упознавање са Беоспорт асортиманом, карактеристикама и описом свих артикала
  • Писмена и по потреби усмена комуникација са купцима који онлине поручују производе
  • Евиденција улазних података у вези са рекламацијама купаца и робе са грешком
  • Праћење тока манипулације робе са грешком
  • Упознавање и усклађивање документације у складу са законом о заштити потрошача

Услови за кандидате:

• Одлично познавање Microsoft Office пакета
  • Одлично познавање рада у интернет окружењу
  • Знање енглеског језика

Предност:

• Елоквентност, прагматичност
  • Виши ниво знања енглеског језика

Биографије слати искључиво на српском језику. Обавезно приложити фотографију скоријег датума. Задржавамо право да контактирамо само кандидате за које проценимо да одговарају захтевима оглашене позиције.

Уколико испуњавате наведене услове, пошаљите своју радну биографију на e-mail praksa.intprodaja.reklamacije@beosport.com са обавезном напоменом у subjectu за које радно место конкуришете.

Практикант-спољнотрговинског пословања

• Стручна спрема, најмање IV степен
  • Добре организационе способности
  • Знање енглеског језика, писано и говорно
  • Искуство у раду на рачунару, MS Office, посебно Excel, Outlook
  • Комуникативност
  • Рад под притиском и у задатим кратким роковима
  • Способност обављања више послова истовремено
  • Тачност и прецизност у раду и презентовању информација

Опис и садржај послова:

• Прибављање, контрола и комплетирање увозно - извозне документације (фактуре, остала пратећа документа испоруке, царинске декларације, контролници и др.)
  • Вођење и комплетирање контролника увоза и извоза (реееxпорта), евиденција царинске књиге
  • Комплетна организација и континуирано праћење увоза и извоза – уговарање свих видова транспорта, осигурања робе у превозу, царињење, сарадња са шпедицијама како у земљи тако и шире, и остали пратећи послови.
  • Праћење привремених увозно - извозних послова (искуство у раду са царинским магацинима)
  • Вођење евиденције и достављање извештаја о амбалажном и електричном и електронском отпаду.

Биографије слати искључиво на српском језику, обавезно приложити фотографију скоријег датума, евентуалне препоруке и сертификате

Пријаве слати на адресу praksa.spoljnotrgovinsko.poslovanje@beosport.com.

Рок за пријаву је 28.01.2019. године.

Стручна пракса у служби комерцијале

Ако немате радно искуство, а желите да га стекнете, уколико сте креативни и спремни за ангажовање и даље унапређивање ваших знања и вештина, доставите вашу биографију на e-mail praksa.komercijala@beosport.com.

• Познавање енглеског језика
  • Познавање рада на рачунару, MS Office програм

• Припрема налога магацину
  • Израда извештаја и анализа продаје
  • Учествовање у одабиру колекције
  • Припрема каталога и остале документације потребне за одабир колекције
  • Асистирање комерцијали у свим текућим пословима

Уколико сте млади и амбициозни, а желите се прикључити нашем тиму, очекујемо Вашу пријаву.

Рок за пријаву је 28.01.2019. године.

Обављање праксе у области Робног и финансијског књиговодства

• Познавање рада на рачунару, MS Office програм

• Припрема налога магацину
  • Израда извештаја и анализа продаје
  • Обрачун ПДВ - а и израда пореских пријава
  • Књиговодствено евидентирање пословних промена
  • Припрема финансијских извештаја

Ако немате радно искуство, а желите да га стекнете, уколико сте креативни и спремни за ангажовање и даље унапређивање ваших знања и вештина, доставите вашу биографију на e-mail praksa.knjigovodja@beosport.com.

ИТ техничар-пракса

Послови:

• Склапање и надоградња рачунара
  • Инсталирање софтвера и оперативних система
  • Рад на рачунарској мрежи – активна и пасивна опрема
  • Пружање ИТ подршке запосленима
  • Набавка ИТ опреме
  • Рад са мобилним телефонима: инсталирање софтвера, бацкуп података и сл.
  • Виртуализација (VMware, Hyper-V), и сл.

Услови:

• Завршена средња школа
  • Жеља за учењем и усавршавањем у ИТ сектору
  • Возачка дозвола Б категорије (активан возач)
  • Тимски рад и добра комуникација са сарадницима

Предности:

• Енглески језик (активан)
  • Уколико испуњавате наведене услове пошаљите своју радну биографију na e–mail: praksa.it@beosport.com

Задржавамо право да контактирамо само кандидате за које проценимо да одговарају нашим захтевима.