Steel2Pack Challenge / Пријава

15. Март 2019 / 11:29    1815 Views

Обавештавамо студенте о феноменалном такмичењу у коме могу исказати свој пун креативни потенцијал и померити границе! Представите своју иновативну идеју паковања, коришћења челика и чувања планете и освојите вредне награде.

MEF FAKULTET - Acerol Mittal

О чему се ради?

Конкурс за такмичење тимова Arcelor Mittal The Steel2Pack challenge позива вас да учествујете у креирању паковања будућности.

Челик је свуда у нашем окружењу – челичне лименке постоје преко 200 година, лименке за храну (риба, пасуљ, храна за кућне љубимце, храна за бебе, кафа...). Челик се налази у чак 20% паковања за најзаступљеније прехрамбене производе. Челик је изузетно погодан за такву употребу јер поседује изузетну способност за одрживост, за разлику од нпр. пластике и картона. У складу с тим и намена челика се развија.

Ваша мисија јесте да креирате паковање будућности од високог процента челика за прехрамбене производе.  Паковање треба да представља иновативно решење и дизајн. Ваше идеје морају бити оригиналне, практичне, примењиве и изводљиве.

Лидер у функционалности челика, Arcelor Mittal позива вас да прихватите изазов!

Зашто бисте учестовали?

Учествовање у Arcelor Mittal изазову пружиће вам прилику да:

• Оставите свој траг у историји тако што ћете изумети ново паковање од челика које ће значајно променити ваш свакодневни живот
    • Искористите погодности менторства од истраживачких и маркетиншких експерата из највеће светске компаније челика
    • Упознате пословање Arcelor Mittal-a и бројне предложене могућности за каријеру
    • Освојите једну од три награде, укључујући и пут у Лондон

Награде:

• Пут у Лондон
    • 3D штампач
    • Таблет

Пријаве:

Тим од 2 до 3 члана

Послати пројекат (5 слајдова) до 3. априла 2019. године.

Образац за презентацију пројекта (5 слајдова) преузмите овде.

Линк за пријаву: https://bit.ly/2T8NIZU .