Зимске креативне радионице 2019.

25. Фебруар 2019 / 15:51    1691 Views

Током зимског распуста од 4. до 14. фебуара 2019. године на МЕФ факултету традиционално су организоване Зимске креативне радионице. Средњошколци су, као и сваке године, уживали у дружењу, стицању нових знања и вештина и откривали своје таленте. Компетентни МЕФ наставници креирали су за средњошколце радионице с актуелним темама: Freelancing, Wordpress, Интернет маркетинг, Пројекти за почетнике, Јавни наступ, Берза и основи берзе, Пословне вештине, C# програмирање.

Zimske radionice 2019

Учесници су имали прилику да науче драгоцене вештине које ће им значајно помоћи током грађења каријерног пута, а томе су допринели и партнери МЕФ факултета који су се одазвали као гостујући предавачи: Милош Радовановић (Radovanovic coaching), Снежана Ђорђевић (ТВ Коперникус), Рајко Вуковић (forex trading).

У оквиру сваке радионице постојао је и такмичарски део где су учесници манифестовали вештине које су стекли на претходним часовима током интерактивних предавања. С великим задовољством истичемо да су учесници показали одличан тимски рад, креативност и мотивисаност током такмичарског дела, чему су допринеле и награде у виду стипендија и умањења школарина на МЕФ факултету, као и награде партнера: Balkan Fan, Radovanovic coaching и бесплатно инфо вече о forex trading-у Рајка Вуковића.

МЕФ факултет захваљује свим учесницима на сјајном дружењу и залагању.