Успешно завршен Kурс предузетништва

16. Април 2018 / 15:51    1606 Views

На МЕФ факултету током марта и априла 2018. године студенти су имали прилику да овладају предузетничким вештинама и овим обликом наставе - петонедељним курсем који је водила гостујући предавач Весна Пијевац. МЕФ настоји да својим студентима пружи сагледавање модерног пословања на различите начине, те је ово још један пример тога.

Kurs preduzetnistva 2018

Студенти основних и мастер академских студија на МЕФ-у током курса развијали су вештине радне етике, лидерске вештине, развој тимског духа, управљање временом као ограниченим ресурсом, као и од процене пословне идеје до израде бизнис-плана. Курс је одржан путем интерактивног приступа, уз практичан рад, припреме презентација и завршни наступ пред комисијом где су представљали свој бизнис-план.

МЕФ факултет посебно честита на успешно завршеном курсу следећим полазницима:

Крстивоје Миљковић

Драгана Максимовић