Marketing & Business Development / Пракса

08. Мај 2019 / 17:35    1940 Views

Центар за каријерно вођење МЕф факултета обавештава студенте о актуелној плаћеној стручној пракси с могућношћу запошљења на радној позицији Marketing & Business Development. Na poziciji Marketing & Business Development Intern практикант би планирао/ла би заједно са K7 Tech тимом маркетиншку стратегију и стратегију за развој пословања, као и њихову имплементацију уз праћење резултата.

МЕФ факултет - Marketing & Business Development

Кроз планирану и стратешку комуникацију у јавности помагао/ла би у проширивању постојеће мреже клијената, као и кроз одржавање профила на друштвеним мрежама (LinkedIn, Facebook & Instagram).

ПОЖЕЉНА ЗНАЊА И ВЕШТИНЕ:

• Спреман/на да учи и унапређује себе
  • Зна како функционишу друштвене мреже и прати дигиталне трендове
  • Организована особа и добро управља својим временом
  • Одлично влада енглеским језиком.

ШТА МОЖЕ ДА ОЧЕКУЈЕ ОД K7 TECH ТИМА?

• Плаћену праксу у трајању од 3 месеца (са могућношћу запослења након успешно завршене праксе)
  • Прилику да учи, унапређује се и буде део младог и амбициозног тима
  • Флексибилно радно време
  • Могућност заједничког размењивања и реализација идеја.

Пријава:

CV на  hr@k7tech.agency са назнаком Marketing & Business Development Intern. Рок: 15.05.2019. године.