MEF - Fakultet za 21. vek

УПИС

ОбавештењаНовости

МЕФ студенти на Међународном научном пројекту „Дунав-река сарадње“

25. Септембар 2017 / 15:03
149 Views

У оквиру Међународног научног форума на Двадесет осмој међународној научној конференцији „Вода и културна баштина“, уз обележавање Дана европске културне баштине и Светског дана река, с великим интересовањем допринео је и Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије.

Студенти МЕФ-а волонтирали су током првог дана манифестације који је био у знаку одрживих коришћења водених токова у прошлости и данас као и одрживог коришћења културног наслеђа у Дунавском региону, а одвијао се у просторијама Градске општине Земун.

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије – МЕФ изражава задовољство поводом учествовања у изузетно важним темама савременог доба попут очувања природних ресурса и одрживог развоја.