Од истраживања ка тржишту / Извештај

18. Септембар 2019 / 16:25    8855 Views

У уторак, 17. септембра 2019. године у Научно-технолошком парку Београд одржан је догађај Од истраживања ка тржишту, у организацији Фонда за иновациону делатност, а поводом покретања новог Програма доказ концепта и објављивања новог позива за иновационе ваучере.

МЕФ факултет - Од истраживања ка тржишту

Иновациони ваучери намењени су малим и средњим предузећима да користе услуге академског сектора како би побољшали своје производе, процесе и услуге и тиме подигну ниво иновативности својих производа и постану конкурентнији на тржишту. Делегацију МЕФ факултета чинили су проф. др Миодраг Брзаковић, председник Савета, доц. др Дарјан Карабашевић, продекан за НИР, доц. др Млађан Максимовић, проф. др Павле Раданов, продекан за сарадњу с привредом, Лука Илић, студент друге године Примењених информационих технологија.