Менаџмент медија у 21. веку / Извештај

28. Март 2019 / 14:54    2158 Views

У четвртак, 21. марта 2019. године на МЕФ факултету одржано је још једно гостујуће предавање у организацији Центра за каријерно вођење МЕФ-а. У оквиру предавања Менаџмент медија у 21. веку о изазовима новинарства, медијског уредништва, друштвених околности и маркетиншких захтева са студентима је разговарала Снежана Ђорђевић, новинар, уредник и водитељ ТВ Коперникус.

МЕФ факултет - Успешно одржано гостујуће предавање Менаџмент медија у 21. веку

Студенти су имали прилику да сазнају како се припремају емисије и репортаже, како изгледа стварност с друге стране камере и колико је важна медијска етика, уз бројне примере и анегдоте. МЕФ факултет захваљује Снежани Ђорђевић на издвојеном времену.

МЕФ факултет - Успешно одржано гостујуће предавање Менаџмент медија у 21. веку 1 МЕФ факултет - Успешно одржано гостујуће предавање Менаџмент медија у 21. веку 2 МЕФ факултет - Успешно одржано гостујуће предавање Менаџмент медија у 21. веку 3 МЕФ факултет - Успешно одржано гостујуће предавање Менаџмент медија у 21. веку 4 МЕФ факултет - Успешно одржано гостујуће предавање Менаџмент медија у 21. веку 5