Плаћена летња пракса у Теленору

26. Мај 2017 / 22:02    2244 Views

Позив за студенте МЕФ факултета!!!

Летња пракса је осмонедељни интензиван програм, осмишљен за будуће успешне инжењере информационих технологија и телекомуникација.

Тражи се решење које ће помоћи запосленима у компанији да даље деле своја знања и мотивисати их да своје професионално искуство претворе у добру репутацију унутар компаније.

Уколико имате предлог за спровођење овог задатка, можете или сами, или са пријатељима написати предлог и послати га Теленору.

Зашто се пријавити за ову праксу?

Ако компанија изабере баш Ваш предлог, Ви и Ваши пријатељи ћете моћи да развијете и имплементирате своје решење, наравно уз посвећеност ментора.

Имаћете прилику да учите и радите заједно са искусним инжењерима информационих технологија и телекомуникација.

Бићете плаћени за обављање праксе!

Проћи ћете кроз обуку која ће вам помоћи да успешно изнесете своје решење.

ВАШ ТИМ!!!

Тим треба да броји од 2 до 5 чланова.

Као тим треба да имате написан предлог за спровођење задатка.

Сви чланови тима треба да буду студенти завршних година факултета техничких наука, или они који су недавно дипломирали.

Сви чланови тима имају пуно радно време током праксе (40 часова недељно).

Сви чланови тима треба да напредно познају енглески језик.

Треба да имају широке видике, да уживају у изазовима и да стреме професионалној надградњи.

КАКО СЕ ПРИЈАВИТИ?

Да бисте се пријавили потребно је да попуните личне податке и да пошаљете CV најмање једног члана тима.

Потребно је послати Ваш предлог решења у Word или PDF формату, и то са одговорима на следећа питања:

• Како Ви схватате проблем који покушавамо да решимо?
  • Како ће нам Ваше решење помоћи у решавању проблема?
  • У чему је предност Вашег решења?
  • Зашто мислите да треба да изаберемо Ваш тим?
  • Шта Ви можете да учините за два месеца?
  • Шта Вам је потребно за имплементацију Вашег решења?

Уколико имате било каквих питања у вези са праксом, пишите на адресу SummerInternshipTnCO@telenor.rs.

ПРИЈАВИТИ СЕ ДО 30. МАЈА 2017. ГОДИНЕ.

Све информације на линку испод.