ПОСТАНИ МЕФ INSTA-СТУДЕНТ

30. Новембар 2017 / 12:11    2510 Views

Драги студенти,

Желимо да видимо како МЕФ факултет изгледа из вашег угла.

Током децембра на Факултету ће бити спроведена активација МЕФ Insta-студент у организацији Студентског парламента.

Акција МЕФ Insta-студент почиње од почетка децембра. Сви заинтересовани студенти могу да учествују уз hashtag #mefinstastudent, а током друге половине месеца одабраћемо двоје најбољих који ће нам достављати фотографије, снимке, колаже, таговати нас у своје story објаве, а одабрани материјал ће бити објављен на званичном Инстаграм профилу Факултета.

MEF Fakultet - Insta student

Покажите нам како проводите дан на факултету, где ручате на паузи, ко је ваш омиљени професор, где највише волите да пијете кафу, питајте професоре оно што вас је одувек занимало, па снимке или фотографије доставите на наш Инстаграм налог, покажите нам како се дружите са колегама, шта све занимљиво радите на вежбама, а ми ћемо прикупљени материјал објавити на нашем Инстаграм профилу.

Свесни смо да је факултет за вас много шире искуство од учења и полагања испита - желимо да га сагледамо вашим очима како бисмо били још бољи и приступачнији вама.

Наши студенти су наши најбољи амбасадори. Учествујте у акцији и покажите нам како изгледају ваши студентски дани.