Конкурс за праксу: Пракса у међународном транспорту

04. Март 2019 / 16:44    1659 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ-а обавештава студенте о актуелном конкурсу за праксу у компанији Delta Transportni Sistem – DTS.

Delta praksa

Delta Transportni Sistem - DTS је специјализована организација за пружање транспортних услуга, како на домаћем тако и на иностраном тржишту, својим партнерима обезбеђује комплетну понуду логистичко - транспортних услуга као и решења за све логистичке процесе.

Уколико желите да своја знања стечена кроз теорију примените и у пракси, нудимо вам интересантну и стимулативну међународном транспорту:

Пракса у међународном транспорту

Задаци:

• Пракса траје три месеца
  • Радни дан траје осам сати
  • Ради се пет дана у недељи (понедељак-петак)
  • Кандидати пролазе кроз процес селекције (тест, интервју)
  • Комуникација са клијентима за међународни транспорт
  • Ажурирање базе превозника

Услови:

• Предност имају студенти завршне године основних студија, апсолвенти, дипломци и студенти мастер студија
  • Активно знање енглеског језика
  • MS Office

Пријаве са кратком биографијом послати на: hr@deltadmd.rs (subject: Пракса у међународном транспорту)

Биће контактирани само с кандидатима који уђу у ужи избор.