Пракса у области дигиталног маркетинга

07. Фебруар 2018 / 23:57    2113 Views

Маркетиншка агенција за дигитални маркетинг Авокадо позива те на јединствену праксу из области дигиталног маркетинга. Пракса комбинује плаћени и неплаћени период, са могућношћу запослења након 6 месеци.

Осим рада са клијентима, Авокадо ти пружа могућност да учествујеш у развијању интерних пројеката и својим залагањем допринесеш расту истих.

MEF Fakultet - Marketinska agencija Avokado

Пракса у Авокадо тиму вођена је жељом да се практикант обучи за посао на такав начин да по завршетку праксе може постати сталан члан Авокадо колектива. Твоји задаци ће бити практични, едукативни и фокусирани на реализацију пројеката на којима Авокадо ради.

Креирање плана објава на друштвеним мрежама и реализација истог;

• Креирање кампања за оглашавање на друштвеним мрежама и претраживачима, као и њихова оптимизација;
  • Праћење конверзија и анализа података користећи Google Analytics, Webmaster Tools и друге алате;
  • Рад на Wordpress плафторми;
  • Оптимизацију претраживача (SEO);
  • E-mail маркетинг;

Шта се очекује од тебе?

• Да си завршна година факултета, апсолвент или дипломац у области економије, маркетинга или информационих технологија;
  • Да си организован/а;
  • Да си технолошки образован/а или да имаш вољу да научиш нешто више;
  • Да увек размишљаш како нешто може боље да се уради;
  • Да проводиш 6-8 сати на радном месту током праксе;

Шта Авокадо нуди теби?

• Менторство при савладавању наведених вештина;
  • Рад у опуштеној и пријатној атмосфери;
  • Посвећеност пракси и озбиљан тимски рад;
  • 3 месеца неплаћене праксе;
  • 3 месеца плаћене праксе;
  • Могућност запослења након праксе на обострано задовољство.

Ако мислиш да ти ови услови одговарају, пошаљи свој CV на praksa@avokado.rs и Авокадо ће контактирати с тобом.