Успешно одржан семинар „Обука за писање CV-а“

11. Мај 2017 / 11:47    1902 Views

У сарадњи с Институтом за право и финансије, 10. маја 2017. године на Факултету за примењени менаџмент, економију и финансије, одржан је семинар „Обука за писање CV-а“. Предавач и носилац обуке био је Вук Мирчетић, директор Института за право и финансије.

Полазници семинара били су средњошколци који су се својим залагањем истакли на МЕФ радионицама и освојили ИПФ ваучере, као и студенти МЕФ факултета.

Учесницима су најпре предочени значај, структура и садржај квалитетне пословне биографије, а затим је уследила и примена актуелизованих смерница – сваки учесник је, уз менторство предавача, написао своју биографију коју ће моћи да користи приликом аплицирања за праксу или посао. Управо због вишеструке користи одржане обуке, полазници су били изузетно задовољни оваквим видом едукације.

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије захваљује Институту за право и финансије на сарадњи у оквиру још једног догађаја, као и свим полазницима на залагању.