MEF - Fakultet za 21. vek

УПИС

ОбавештењаНовости

Желиш да студираш на МЕФ-у? Крени ка циљу већ од априла!

26. Децембар 2017 / 14:11    18843 Views

Позивамо те да искористиш прилику коју ти нудимо – можеш већ сада обезбедити своје место на МЕФ-у! Положи пријемни испит већ од априла и постани део МЕФ колектива! Посебна погодност – повлашћене цене школарина!

МЕФ је право место за тебе!

MEF Fakultet - Upis 2018

Студирај у складу са захтевима савременог пословног окружења, буди у току са најновијим достигнућима и учествуј у модерном пословању. Ми подстичемо твоју креативност и водимо те ка развоју личних компетенција и не ограничавамо те на учење теорије без пословног искуства већ ти омогућавамо да кроз практичне примере у реалним околностима стичеш знања и вештине!

Због великог интересовања матураната омогућили смо одличну погодност – сада можеш резервисати своје место пре уписног рока – већ од априла!

Како?

Закажи полагање пријемног испита путем броја телефона +381 69 770 635 или обрасца у наставку текста. Сва питања која имаш можеш послати на upis@mef.edu.rs или позвати поменути број. Зашто да чекаш када можеш већ сад да осигураш своје место на факултету и да знаш где ћеш студирати од октобра 2018. године!

МЕФ – ФАКУЛТЕТ ЗА 21. ВЕК

Искористи прилику, буди испред других!

Очекујемо те!

Официјални контакт за упис

+381 69 770 635 upis@mef.edu.rs

Јеврејска 24