МЕФ вреднује знање и труд

10. Фебруар 2017 / 11:16    8910 Views

Поштовани студенти МЕФ факултета,

Као што вам је већ познато, МЕФ колектив изнад свега увек даје предност знању, труду, залагању.

Како бисмо и ове године наставили ту традицију, објављујемо Конкурс за бесплатну наредну годину студија!

Право на учествовање на Конкурсу имају сви студенти МЕФ факултета, без обзира на то која су година студија (осим  ако су на другој години МАС) и који модул похађају, а у свакој генерацији биће одабран по један студент.

Услов да би се остварило право конкурисања јесте освојених најмање 48 ЕСПБ у текућој школској 2016/2017. години.

Право на бесплатно школовање оствариће највише рангиран студент и то према следећим критеријумима (може се освојити највише 100 бодова):

1. Просечна оцена на свим годинама студија множи се с коефицијентом 3 (максимални број бодова 30);
  2. Ваннаставне активности студента – конференције, радионице и други догађаји у организацији МЕФ-а (максимални број бодова 20);
  3. Препорука професора (максимални број бодова 20);
  4. Интервју (максимални број бодова 30).

Пријаве за Конкурс слати од 13.02.2017. године до 31.08. 2017. године на  aleksandramef@gmail.com

ПОСТАНИТЕ АКТИВНИ ЧЛАНОВИ МЕФ ТИМА!!!

Бесплатно студирање на наредној години студија односи се на ослобођење од плаћања школарине, а не односи се на друге накнаде.