Акција „Запослимо Земун” на Земунском кеју

21. Август 2018 / 13:51    1585 Views

У наставку акције „Запослимо Земун”, Служба Земун Националне службе за запошљавање и Градска oпштина Земун организују у среду, 22. августа, од 11 до 13 сати презентацију актуелне понуде слободних послова.

НСЗ ће у директном контакту понудити грађанима ове београдске општине могућност запошљавања на слободним радним местима од којих су тренутно најактуелнија – административни радници, магационери, кувари, бравари, вариоци, рачуновође, прехрамбени технолози, неговатељице, продавци, медицинске сестре, референти малопродаје и велепродаје, конобари, помоћни радници, спремачице, васпитачи, пословође, возачи Б, Ц, Е категорије, столари, контролори техничке исправности, фризери...

MEF Fakultet - Sajam zaposljavanja Zemun

Са циљем да се повећа запошљавање, али и поверење грађана у институције, у оквиру акције „Запослимо Земун” сваког месеца се на отвореном простору одржавају презентације како слободних послова и програма и мера активне политике запошљавања тако и свих других услуга НСЗ и Општине Земун.