Конкурс ,,Студије будућности“ / Пријава

02. Јун 2020 / 12:08    1552 Views

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ вас обавештава да је Београдска отворена школа расписала конкурс за једногодишњи образовни програм Студије будућности. Рок за пријаву је 31.07.2020. године.

MEF fakultet - Студије будућности“

Програм је намењен студентима који ће у октобру 2020. године бити четврта година основних студија, апсолвенти или студенти мастер студија, старости до 27 година, природних, техничко-технолошких и друштвено-хуманистичких факултета, свих универзитета у Београду. Програм Студије будућности је једногодишњи програм неформалног образовања који се темељи на мултидисциплинарним модулима знања и вештина, Алумни2Студентс програму менторства, програму стажирања и изради завршног пројекта. Циљ програма је да одабране студенте на иновативан начин упозна са трендовима и изазовима пред којима се налази савремени свет. Студенти кроз панел дискусије, предавања, радионице и неформална дружења откривају трендове будућности у савременом свету, са циљем да постану носиоци позитивних промена у нашем друштву.

Избор студената за Студије будућности одвија се у 3 фазе:

• Пријављивање кандидата
  • Тестирање