МЕФ case study тим на FTN Challenge / Извештај

05. Април 2019 / 14:23    2728 Views

У организацији ESTIEM-a са Факултета техничких наука одржано је case study такмичење FTN CHALLENGE 30. и 31. марта 2019. године у Новом Саду. Такмичиле су се екипе са свих већих универзитета Србије: из Ниша, Београда, Крагујевца и Новог Сада. МЕФ факултет представљали су студенти Никола Опачић и Марко Јанковић, чланови case study тима МЕФ факултета.

МЕФ факултет - МЕФ case study тим на FTN CHALLENGE: НОВО ИСКУСТВО

Задатак сваког тима био је да у року од 4 сата без интернета и телефона реши студију случаја Apple компаније из 2014. године.

Наредног дана такмичења екипе су презентовале своје идеје о решавању случаја пред четворочланим жиријем, који су чинили угледни професори Факултета техничких наука економске струке. Студенти МЕФ-а задовољни су стеченим искуством и оствареним контактима. Оставили су одличан утисак и добили добру оцену од стране жирија.

МЕФ факултет честита свим учесницима на показаном знању, креативности и академском надметању.