EDYN конференцијa / Извештај

08. Мај 2019 / 14:05    1500 Views

У периоду од 22. до 25. априла 2019. године студенткиња треће године МЕФ факултета, Даница Ненадовић изабрана је од стране Националног демократског института (НДИ) и Међународног републиканског института (ИРИ) да буде један од представника Србије на EDYN конференцији (European Democracy Youth Network), заједници коју тренутно чини 50 чланова из 18 европских земаља.

МЕФ факултет - EDYN конференцијa

Конференција је одржана у Струги (Северна Македонија), а током интензивна четири дана учесници су кроз низ тренинга и дискусија разговарали о претњама и проблемима са којима се сусрећу млади људи у целој Европи, као и о ефективном приступу и методама међусобне помоћи у унапређењу и одржавању демократских вредности и на који начин могу проширити ову регионалну мрежу.