Еразмус+ недеља

19. Октобар 2018 / 16:22    1795 Views

У сусрет конкурсном року за 2019. годину, Фондација Темпус организује Еразмус+ недељу, током које је, између осталог, предвиђено одржавање Еразмус+ информативних дана у Београду, Новом Саду, Kрагујевцу и Нишу.

Еразмус+ недеља ће трајати у периоду од 29. октобра до 2. новембра, а том приликом ће бити организован низ активности.

Erazmus info dan

Учесницима ће бити представљене нове могућности у оквиру Еразмус+ позива за конкурсни рок за 2019. годину. Једна од учесница Националног инфо дана биће и представница аустријске Еразмус+ Националне агенције, госпођа Мартина Фридрих, која ће присутнима представити могућности у оквиру Еразмус Мундус заједничких мастер програма, укључујући и примере добре праксе, те савете за представнике високошколских установа који су заинтересовани за учешће у овој врсти пројеката.

Више информација о Еразмус + недељи и начину пријављивања за активности у оквиру ње, можете пронаћи на сајту Фондације Темпус: https://erasmusplus.rs/erazmus-plus-nedelja-2018/