Forever Living - Предавање на тему предузетништва

18. Мај 2017 / 16:07    1903 Views

Поштовани студенти и сви заинтересовани за тему предузетништва,

Обавештавамо вас да ће компанија „Forever living“, 22. маја 2017, у 18 часова, у просторијама МЕФ факултета, одржати предавање на тему предузетништва, а предавач ће бити Емилија Стојановић, генерални заступник компаније „Forever living“ за Србију. Ова америчка компанија је највећи узгајивач и дистрибутер производа од алоја вере на свету.

Уколико сте и Ви посвећени добром здрављу и финансијској стабилности, амбициозни сте у постављању циљева и у њиховом остваривању и имате жељу да изградите сопствени интернационални бизнис, компанија  „Forever living“ вам пружа прилику да постанете њихов сарадник, па је зато и важно да на ово предавање понесете и ваше радне биографије (CV), јер компанија наставља да шири своју мрежу сарадника. Компанија има четрдесетогодишњу традицију и броји преко девет и по милиона пословних сарадника.

Ово је идеална прилика како за незапослене, тако и за запослене јер на тај начин могу себи да обезбеде додатну зараду.

Понесите ваше биографије и видимо се на МЕФ-у!!!