Предавање о Forex – у / Пријава

20. Март 2019 / 17:25    4107 Views

Обавештавамо вас да ће бити одржано још једно предaвање у низу на тему Forex-a. Овог пута имамо специјалног госта који нам долази из Словеније са вишегодишњем искуством у предузетништву као и у маркетингу.

Mef Fakultet- Forex

Поред основног дела где ће бити приликe да сазнате како на најбољи могући начин можетe почети са трговином на Forex-у и научити како своје мобилне телефоне да претворите у smartphone који ће вам зарађивати новац. Ово предавање је прилика да добијете идеју и модел једног од најсавременијих и модерних начина покретања бизниса у 21. веку.

Широм света већ сада младе особе од 18 и више година зарађују несвакидашње износе само из тог разлога што су препознале потенцијал модерне технологије и усавршиле вештину трговања.

Видимо се 5. априла 2019. године са почетком у 19h у просторијама МЕФ факултета.