МЕФ факултет међу награђенима на Сајму образовања „Путокази“

13. Март 2018 / 17:21    6932 Views

С поносом вас обавештавамо да је Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије у категорији високообразовних установа одликован Великом златном медаљом и Дипломом Сајма образовања „Путокази“, одржаног у марту 2018. године у Новом Саду. У име МЕФ факултета еминентно признање примила је доц. др Татјана Јановац. Посебно задовољство нам је и да вам саопштимо да је Пехаром одликован и наш матични универзитет, Универзитет Привредна академија у Новом Саду, у чије име је награда уручена ректору Универзитета, проф. др Мирку Кулићу.

МЕФ факултет захваљује свим професорима, асистентима, студентима, запосленима и партнерима на преданости и квалитету које пружају у наставном процесу а о чијем успеху сведочи признање попут овог.

MEF Fakultet - medju nagradjenima na sajmu obrazovanja