МЕФ подржао Меморијални турнир у Земунској гимназији

23. Мај 2018 / 13:27    1627 Views

Током маја месеца Ђачки парламент Земунске гимназије организовао је Меморијални спортски турнир.

Memorijalni turnir U Zemunskoj gimnaziji

Учесници су били сви разреди Земунске гимназије, а спортови у којима су се такмичили су: одбојка, баскет, фудбал, стони-тенис. МЕФ факултет подржао је турнир спонзорством у виду тимских мајица. Ученици су показали изузетан тимски дух, борбеност али и фер-плеј игру, другарство и искрену радост. Честитамо ученицима Земунске гимназије на успешно организованом турниру и изражавамо задовољство поводом тога што смо имали прилику да будемо део дивног средњошколског догађаја.

Memorijalni turnir U Zemunskoj gimnaziji 1 Memorijalni turnir U Zemunskoj gimnaziji 2 Memorijalni turnir U Zemunskoj gimnaziji 3 Memorijalni turnir U Zemunskoj gimnaziji 4