Менаџмент медија у 21. веку / Пријава

15. Март 2019 / 20:45    1571 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ-а позива студенте на гостујуће предавање Менаџмент медија у 21. веку у четвртак, 21. марта 2019. године у 12 часова на МЕФ факултету. О изазовима с којима се традиционални медији попут телевизије сусрећу у модерном времену где је интернет најдоминантнији разговараћемо са Снежаном Ђорђевић (ТВ Коперникус).

МЕФ факултет - Snezana Djordjevic predavanje

Снежана Ђорђевић је новинарством почела да се бави у омладинској емисији Радио Београда „Нико као ја“, а касније је наставила на Радио телевизији Србије у забавној редакцији и сателитском програму. На Трећем каналу РТС-а водила је емисије „Поздрав из Београда“ и „Подне поподне”. Пошто јој је радио прва љубав, наставила је да ради као водитељ на познатим београдским радио станицама, на „Пингвин“, Голф радију и „City“ радију. На телевизији Пинк је уређивала и водила ауторску емисију „Creative“, а на ТВ Авала је била део информативне редакције. Путописне репортаже су јој објављене у Блиц-у и магазину Глорија, а неколико година је писала за магазин Grazia. Дугогодишњу новинарску каријеру, наставила је на телевизији Коперникус као новинар, уредник и водитељ. Аутор је политичке емисије „Гласно и јасно“. Дипломирала је менаџмент масовних медија и новинарство. Завршава докторске студије комуникологије.