ОбавештењаНовости

Обавештење за студенте који слушају предмет Квантитативне методе

23. Јануар 2018 / 14:59    108 Views

Поштовани студенти, након одржаног трећег теста из предмета Квантитативне методе, студенти који су испунили све дефинисане испитне обавезе добили су предлог коначне оцене. Уколико су задовољни овим предлогом, уписивање оцена ће се обавити у петак, 9.2. у 14 h. Ови студенти, дакле, нису у обавези да дођу 2.2. у 16 hкада је термин јануарског испитног рока из овог предмета (осим уколико не желе да поправе оцену из неког дела градива којом нису задовољни).

Студенти којима је остао један или више делова градива из овог предмета, у заказаном термину јануарског испитног рока могу полагати поменути део/делове градива. Када буду сумирани сви резултати биће прослеђена табела са Вашим коначним предлогом оцена. Радови се могу погледати у петак, 9.2. у 14 h, када ће се обавити и уписивање оцена из овог предмета.