Свечана прослава 18. рођендана МЕФ-а

04. Јун 2018 / 12:33    3130 Views

Са задовољством вас позивамо да заједно обележимо 18 година постојања Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије у четвртак, 14. јуна 2018. године с почетком у 18 часова у просторијама Факултета у Јеврејској 24/1 (Дорћол, Београд).

MEF Fakultet rodjendan

Овим свечаним поводом желимо да захвалимо генерацијама студената на указаном поверењу, партнерима и сарадницима, као и наставном колективу и запосленима на континуираном спровођењу јединственог високообразовног наставног концепта усклађеног с потребама савременог пословног окружења. Студенти МЕФ-а своје знање и звање доказују својим успешним каријерама и тиме потврђују да је МЕФ факултет за 21. век.

Скуп ће почети званичним обраћањем руководства Факултета и представника Центра за каријерно вођење, а потом ће уследити реч некадашњих и садашњих студената МЕФ-а, који ће званицама говорити о личним искуствима студирања и професионалног развоја на МЕФ-у. Свечаност ћемо наставити у пријатном амбијенту МЕФ клуба.

Очекујемо вас! Добро дошли!

Молимо вас да своје присуство потврдите попуњавањем формулара!