Поносни на своје студенте: Браво, Марко!

08. Март 2019 / 11:43    1702 Views

МЕФ факултет вас с поносом обавештава о спортским успесима својих студената. Ових дана обрадовао нас је студент Марко Ступар (Примењене информационе технологије). У недељу, 3. марта 2019. године у Суботици на традиционалном карате купу „Супер Енпи", који ове године прославља две деценије постојања, Марко је освојио чак 7 одличја и то - 2 прва места, 2 друга места и 3 трећа места, што у катама што у борбама. Турнир је окупио и велики број различитих стилова каратеа, око 1.200 такмичара из тринаест држава света од којих су присутне биле и велике карате силе попут Шведске, Немачке, Италије, Индије, а најбољи клубови на такмичењу, у генералном пласману, били су, од најбољег: Карате клуб „Сеикен" из Братиславе, затим ШК Карате – Нова Бана из Словачке и трећи Карате клуб „Јапан"(клуб за који наступа Марко) из Београда. Марко је такође истакао да посебну захвалност дугује својим тренерима професору Далибору Топићу, Невени Топић, Николи Радосављевићу и Саши Гајићу.

МЕФ ФАКУЛТЕТ - Марко Ступар

МЕФ факултет честита Марку на одличном успеху који је достигао на такмичењу!