Позивамо вас на конференцију Teen Talk 2017

20. Новембар 2017 / 16:45    1813 Views

Обавештавамо вас да се овогодишња конференција Teen Talk 2017 одржава 23. новембра 2017. године у Дому омладине Београда. На петој по реду конференцији Teen Talk у организацији Color Media Communications појавиће се и представник нашег Факултета, сарадник у настави и PR менаџер, Милена Сретић.

Милена ће бити у улози модератора Панела бр. 1 „Ау, што је школа згодна“, а о теми панела и ко су остали учесници погледајте у Програму конференције, док најавни интервју нашег представника можете прочитати овде.

МЕФ факултет - Милена Сретић

Драги студенти, професори и остали чланови МЕФ колектива, уколико желите да присуствујете конференцији бесплатно, пријавите се путем е-поште на milena.sretic@mef.edu.rs до среде, 22. новембра 2017. године у 17:00 часова.