Пракса у области дигиталног маркетинга

03. Децембар 2018 / 19:30    1641 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте и дипломце о актуелном конкурсу туристичког портала PutujSigurno. Реч је о уникатном систему праксе који комбинује плаћени и неплаћени период, са могућношћу запослења након 6 месеци, гарантује намеру PutujSigurno тима да кандидата научи свему у чему су се и сами усавршавали током последњих 7 година.

Putuj sigurno

Пракса у PutujSigurno тиму вођена je жељом да се практикант обучи за посао, на такав начин, да по завршетку праксе може постати сталан члан PutujSigurno тима. То значи да ће задаци бити практични, едукативни и фокусирани на стварну реализацију пројеката које PutujSigurno развија. Преносимо вам званичне информације из конкурса - PutujSigurno опис тима, потребне квалификације и очекиване обавезе кандидата.

Ко чини PutujSigurno тим?

• Млади, ентузијастични људи који претварају идеје у најбоље резултате и понекад узрујавају комшије гласним смехом.

Шта ћеш научити на пракси?

• Креирање плана објава на друштвеним мрежама и реализација истог
  • Креирање кампања за оглашавање на друштвеним мрежама и претраживачима, као и њихова оптимизација
  • Праћење конверзија и анализа података користећи Google Analytics, Webmaster Tools и друге сродне алате
  • Рад на WordPress плафторми
  • Оптимизацију претраживача (SEO)
  • E-mail маркетинг
  • И/или други слични задаци

Шта се очекује од тебе?

• Да си завршна година факултета, апсолвент или дипломац у области економије, маркетинга или информационих технологија
  • Да си организован/а
  • Да си технолошки образован/а или да имаш вољу да научиш нешто више
  • Да увек размишљаш како нешто може боље да се уради
  • Да проводиш 6-8 сати на радном месту током праксе
  • Да си опуштен. PutujSigurno није корпорација – нема уштогљености/одела/кравата

Шта PutujSigurno нуди теби?

• Менторство при савладавању наведених вештина
  • Рад у опуштеној атмосфери
  • Посвећеност пракси и озбиљан тимски рад
  • Неограничене количине кафе (ту је и еспресо апарат)
  • Бесплатне крофне с времена на време
  • 3 месеца неплаћене праксе
  • 3 месеца плаћене праксе
  • Могућност запослења након праксе на обострано задовољство

Ако мислиш да ти ови услови одговарају, пошаљи свој CV на praksa@putujsigurno.rs и PutujSigurno ће те контактирати.

Свим студентима и дипломцима који буду конкурисали желимо успех.