Радионица Моја бизнис идеја

18. Април 2017 / 20:15    3204 Views

Дана 25.04.2017 МЕФ факултет организује креативну радионицу Моја бизнис идеја која ће се састојати најпре из предавачког дела, а затим се практични део састоји из писања бизнис плана. Предавачи ће бити професори са факултета.

Уводно предавање „Моји први кораци у пословном свету” одржаће Маја Илић, дипл. инж. менаџ, асистент на МЕФ факултету, а затим ће уследити предавање „Како написати бизнис план“, које ће одржати Јелена Перишић дипл. економиста, такође асистент на МЕФ факултету.

Оцењиваћемо најбољи тим који успешно реши дате задатке и постави најкреативније идеје. Тимови треба да броје 3-5 чланова.

За пријаву тима потребно је доставити:

• Имена и презимена свих чланова тима
  • Име средње школе коју чланови тима похађају
  • Контакт телефон најмање једног члана тима
  • Пријаве тимова слати на e-mail: ilicmajabgd@gmail.com

Сви учесници добијају сертификат о учешћу на радионици, а најбољи тимови ће добити вредне награде у виду бесплатних школарина или попуста на целокупно трајање школовања на МЕФ-у, такође биће и награда у виду бесплатних аранжмана и попуста на путовања туристичке агенције Балкан Фан...