МЕФ и НУБЛ / Споразум о научној сарадњи

11. Април 2019 / 15:47    1781 Views

Дана 4. априла 2019. године у Бања Луци, проф. др Миодраг Брзаковић, председник Савета Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије из Београда - МЕФ и проф. др Зоран Калинић, ректор Независног универзитета у Бања Луци - НУБЛ, потписали су Споразум о научној и пословно-техничкој сарадњи између Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије из Београда и Независног универзитета у Бања Луци.

МЕФ факултет - МЕФ и НУБЛ / Споразум о научној сарадњи

Осим Ректора и Председника Савета две институције, потписивању споразума и разговорима о стратешкој сарадњи, присуствовали су и: проф. др Томислав Брзаковић, декан МЕФ-а, проф. др Татјана Драгичевић Радичевић, продекан за међународну сарадњу МЕФ-а и доц. др Мирјана Стојановић Тривановић, директор Института за НИР НУБЛ Бања Лука.

У току дводневних разговора договорен је низ стратешких активности на сарадњи двеју институције, а реализација првих заједничких активности се очекују већ током маја ове године.