Свечана додела диплома

12. Децембар 2018 / 15:15    2242 Views

Дана 20.12.2018. године одржаће се свечана додела диплома у седишту Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, Јеврејска 24, Београд. Диплому можете преузети лично или неко други у Ваше име (уз обавезно писано и оверено овлашћење од стране надлежног органа). Уколико сте спречени да присуствујете свечаној додели диплома, Вашу диплому можете преузети сваког радног дана од 9-15:30 часова код Секретара Факултета.

Dodela diploma

Додела ће се одржати у Амфитеатру на трећем спрату према следећем распореду:

• у 11 часова - студенти који су стекли звање економисте, дипломираног економисте или мастер економисте чије презиме почиње словима А - Љ (по азбучном редоследу);
  • у 13 часова - студенти који су стекли звање економисте, дипломираног економисте или мастер економисте чије презиме почиње словима М - Ш (по азбучном редоследу);
  • 15 часова - студенти који су стекли звање менаџера, дипломираног менаџера, мастер менаџера, дипломираног инжењера информационих технологија и мастер инжењера информационих технологија

НАПОМЕНА: Пре преузимања дипломе је неопходно да измирите све финансијске обавезе, тј. школарину и остале накнаде, као и да студентској служби доставите документацију (лк, уверење....) ради комплетирања досијеа, у супротном нећете моћи да преузмете Вашу диплому.