Телеком Србија & SUPERNOVA / Понуда послова за студенте / Извештај

22. Мај 2019 / 17:52    1808 Views

У четвртак, 16. маја 2019. године на МЕФ факултету у оквиру партнерског пројекта Телекома и Центра за каријерно вођење МЕФ факултета „Нађи свој каријерни пут“, одржано је успешно представљање компанијa Телеком Србија и SUPERNOVA с понудом послова за МЕФ студенте у Београду и другим градовима.

MEF Fakultet - izvestaj sa predstavljanja Telekom i supernova kompanija

Студенти су добили нови увид у различите професије у оквиру комерцијалних активности и продаје, понуђен је спектар послова предвиђених за студенте свих година МЕФ факултета, пренета су занимљива искуства предавача, реномираних менаџера у поменутим компанијама Марка Станковића, координатора D2D продаје (Телеком Србија) и Марије Лукић, супервизора call center продаје (SUPERNOVA).

У интерактивној атмосфери учествовало је око 90 студената, а договори о њиховом потенцијалном ангажману настављени су и након завршетка званичног дела презентације.

МЕФ факултет захваљује студентима на интересовању и партнерским компанијама на професионализму и залагању у оквиру пројекта.

Слике можете погледати у Галерији.