Top talent / Пракса

27. Јун 2019 / 17:18    1836 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте о актуелном програму. Top Talent Program компанија Msg global solutions & NETCONOMY намењен је студентима и дипломцима који желе да се усавршавају и граде своју каријеру кроз учешће у изазовним пројектима у различитим окружењима и културама. Програм окупља младе људе с ИТ образовањем, са фокусом на информационе системе и технологије, рачунарство и софтверско инжењерство.

МЕФ факултет - Top talent

Понуђени правци Top Talent Program-a ове године:

• T Consulting  – тромесечна пракса - end-to-end имплементација SAP решења и консалтинг пројектима широм света. Намењен је дипломцима и студентима који ће ускоро дипломирати, осмишљен као плаћени ангажман са пуним радним временом.
  • IT Consulting & Software Development – тронедељна пракса – програм дизајниран са циљем да пружи прилику да будете део обе компаније и једнако научите и сазнате како о консалтингу, тако и о развоју софтвера. Намењен је превасходно студентима треће године студија.

Процес селекције траје до 30. јуна 2019. године. Више о Top Talent Program-у.