MEF - Fakultet za 21. vek

УПИС

ОбавештењаНовости

Желиш да студираш у Београду? МЕФ ЈЕ ПРАВО МЕСТО ЗА ТЕБЕ!

30. Март 2018 / 00:44    10130 Views

Посебне погодности за будуће студенте из Републике Српске!

Студирај у складу са захтевима савременог пословног окружења, буди у току са најновијим достигнућима и учествуј у модерном пословању. Ми подстичемо твоју креативност и водимо те ка развоју личних компетенција и не ограничавамо те на учење теорије без пословног искуства већ ти омогућавамо да кроз практичне примере у реалним околностима стичеш знања и вештине!

MEF Fakultet - Studiraj u Beogradu

Због великог интересовања матураната омогућили смо одличну погодност – сада можеш резервисати своје место пре уписног рока!

Оперативни-примењени менаџмент

Примењена економија и финансије

Примењене информационе технологије

• Број ЕСПБ: 240
  • Трајање: 4 године
  • Звање: Дипломирани Инжењер
    Информационих Технологија
  • ТРАДИЦИОНАЛНЕ СТУДИЈЕ

Како?

Закажи полагање пријемног испита путем броја телефона +381 69 770 635 или обрасца у наставку текста. Сва питања која имаш можеш послати на upis@mef.edu.rs или позвати поменути број.

Зашто да чекаш када можеш већ сад да осигураш своје место на факултету и да знаш где ћеш студирати од октобра 2018. године!

МЕФ – ФАКУЛТЕТ ЗА 21. ВЕК

Искористи прилику, буди испред других!

Очекујемо те!