УписГде су запослени наши студенти

МЕФ ФАКУЛТЕТ – ПУТ ДО УСПЕХА
Где су запослени наши студенти?

Шта очекујете од студија? Шта очекујете од запослења? Шта очекујете од каријере?

Очекивања имају сврху само ако инвестирате адекватно време и ако уложите довољно труда у остварење замисли. Студирање је сигуран пут до већине циљева. Одлуком да студирате, у значајној мери креирате свој професионални развој.

Образовање Вам на том путу асистира, факултет вас усмерава и саветује а професори и асистенти Вам у великој мери помажу и уче како да сами уклањате пословне препреке.

Када дипломирате и постанете истакнута пословна личност, Ваше име ћете са поносом моћи да видите међу осталим члановима Алумни клуба МЕФ-а. Стајаћете и Ви уз успешне пословне личности – актуелне или бивше студенте који су запослени у најпрестижнијим компанијама и организацијама. Тог момента, једно путовање је завршено а друго тек почиње.

Компаније где су запослени наши студенти:

MEF Fakultet - gde su zaposleni nasi studenti