МЕФ
24. Новембар 2020 / 02:24    2328 Views

Python

Да ли сте знали да је просечна плата Python програмера 112.000 РСД на месечном нивоу?

Ако сте у недоумици који програмски језик би требало међу првима савладати – то је без сумње програмски језик Python, вишенаменски скриптни програмски језик.

Python је један од најтраженијих програмских језика у области развоја веб-апликација, креирања игрица и вештачке интелигенције.

Ова радионица има за циљ да вас научи да размишљате као програмери, да савладате основе Python програмског језика, као и управљачку логику овог програмског језика.

Радионица је прилагођена почетницима и није потребно предзнање.

Ваша програмерска каријера почиње БЕСПЛАТНОМ пријавом на ову радионицу.

Радионица је такмичарско едукативног карактера.

Учествовање је бесплатно, а најбоље очекују награде – умањења школарина на МЕФ Факултету:

I награда: Могућност остварења попуста од 350 евра на школарину прве године студија.

II награда: Могућност остварења попуста од 250 евра на школарину прве године студија.

III награда: Могућност остварења попуста од 200 евра на школарину прве године студија.