Награде на претквалификационом такмичењу су ваучери са попустом на школарину за прву годину на МЕФ факултету, стручна литература из области такмичења и други вредни поклони уз сертификате о учешћу и освојеним пласманима.

Победнички тимови у оквиру дефинисаних категорија, на претквалификационом такмичењу које ће се одржати 15. и 16.04.2021. године на МЕФ факултету, остварује право учешћа на  финалном такмичењу које ће се одржати маја месеца у Русији. (Квалификационо и финална такмичења ће бити организована у форми онлајн, а претквалификационо ће се одвијати у Србији у форми која ће зависити од броја пријављених екипа и дефинисиних епидемиолошких мера у тренутку одвијања такмичења)

Пријаве се врше слањем конкурсне документације на мејл: jovana.markovic@mef.edu.rs

Конкурсна документација:

1. Пријава
  2. Презентација

За додатне информације можете писати путем мејла:

Јована Марковић – jovana.markovic@mef.edu.rs

Огњен Рибаров – ognjen.ribarov@mef.edu.rs