Balkan Entrepreneurship RevolutiON

13. Септембар 2017 / 11:38    2138 Views

Драги студенти,

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ обавештава вас о великом балканском пројекту за студенте који желе да постану предузетници, Balkan Entrepreneurship RevolutiON.

Да ли видите себе као власника сопственог startup-a?

Сада имате прилику да стекнете потребно знање и развијете своју идеју, а имаћете прилику и да је представите инвеститорима.

Balkan Entrepreneurship RevolutiON први пут се одржава у Босни и Херцеговини. Циљ пројекта јесте да млади из Србије, Хрватске и Босне и Херцеговине током 8 недеља трајања пројекта развију своју бизнис идеју и стекну знања и вештине који су потребни за успешно вођење једног  startup-a.

Пројекат се одржава у Сарајеву, Мостару и Бањој Луци.

Трошкови превоза и смештаја су покривени, а три победничке идеје освајају и почетну инвестицију за покретање свог startup-a, као и логистичку подршку у виду менторства и додатних тренинга.

Пројекат се одржава од 9. октобра до 5. децембра.

Питања у вези с пројектом као и пријаве можете слати на prakse.aiesec@gmail.com

Пријаве слати до 17.09.2017. године до 23:59 часова.