МЕФОВКЕ освојиле друго место

06. Децембар 2018 / 11:39    2182 Views

Са задовољством вас обавештавамо да је case study тим Мефовке освојио друго место на case study такмичењу компаније Quantox Technology. Такмичење је одржано 19-21. новембра 2018. године у хотелу Zira у организацији Привредног форума младих уз подршку Министарства омладине и спорта.

Mlade mefovke

Циљ такмичења је да мотивише, инспирише и подстакне младе у развијању сопственог бизниса. Учесници су имали прилику да уз решавање студије случаја упознају више од 30 start-уп-ова, предузетника и од њих чују шта је све потребно да би се направио сопствени бизнис и који је то пут до остваривања истог, а задатак се састојао од решавања студије случаја  -  смислити начин за унапређење пословања те компаније тј. највећих проблема пробијања рокова и побољшање организације.

Тим Мефовке чинили су студенти друге године: Нађа Петровић, Ана Арсенијевић и Андреа Антић.

Честитамо.