ATOS IT SOLUTIONS AND SERVICES / Пракса

22. Новембар 2019 / 13:42    1629 Views

Обавештавају се студенти да је компанија ,,ATOS IT SOLUTIONS AND SERVICES” d.o.o. расписала конкурс за обављање стручне праксе у трајању од 6 до 12 месеци на пословима software development, business consulting, security consulting, application integration. Рок за конкурисање и слање пријава је 18.12.2019. године.

МЕФ факултет - ATOS IT SOLUTIONS AND SERVICES

Привредно друштво „ ATOS IT SOLUTIONS AND SERVICES “ послује у Београду и Новом Саду. Атос је глобални лидер у области дигиталне трансформације са око 120.000 запослених у 73 земље и годишњим приходом од око 13 милијарди евра.

Критеријуми за пријаву на праксу:

• Студент економије, организацијских наука или информационих технологија
  • Жеља за учењем и усавршавањем
  • Тимски рад и добра комуникација са сарадницима
  • Познавање енглеског језика (писање,конверзација)

Више информација можете видети друштвеним мрежама – ( Facebook -AtosSrbija, Instagram – atos_rs)Сви заинтересовани пријаве могу послати на е-mail : info.it-solutions.rs@atos.net.