Battle of minds / British American Tobacco / Такмичење

09. Септембар 2019 / 12:39    1858 Views

По први пут студенти у Србији имају могућност да се такмиче у пројекту Battle of minds, у организацији компаније British American Tobacco, који је омогућио да се наша земља прикључи и будео део заједнице од 30 земаља широм света у којима ово такмичење има већ дугу историју. Пројекат Battle of minds позива младе предузетнике завршних година факултета да покажу шта знају и појединачно осмисле јединствено решење.

МЕФ факултет - Battle of minds

Позивамо све студенте који поседују предузетнички дух да учествују у овом такмичењу и освоје вредне награде. За финалну награду British American Tobacco обезбеђује плаћену праксу у трајању од 6 месеци у било којој земљи у којој послују, по избору победника. Такмичење се органзује на локалном, регионалном, а затим глобалном нивоу, а најбољи путују у Лондон на финалу церемонију. Када такмичење почне, учесници имају 3 недеље да припреме и представе своја пословна решења.

Пријаве путем линка. Рок за пријаву: 17. септембар 2019. године.