Студентско такмичење: Изазов Ковид-19 / Обавештење

13. Новембар 2020 / 12:22    717 Views

British Council, међународна организација за културне односе и образовање из Велике Британије, која своје представништво има и у Београду, расписала је конкурс за студентско такмичење „Изазов Ковид-19“.

MEF fakultet - Изазов Ковид-19

Такмичење подразумева представљање идеје за решавање једног од два потављена изазова везаних за актуелну пандемију Ковида-19. На такмичење се могу пријавити студенти индивидуално или у тиму, који може да броји највише три члана. Рок за пријаву са представљањем решења је 8. децембар 2020. године, а награде обухватају похађање онлајн курсева на престижним универзитетима у Уједињеном краљевству. Сви детаљи о такмичењу, као и оригинални позив могу се пронаћи на линку https://www.britishcouncil.rs/programmes/education/sep/policy-challenge. Сви заинтересовани студенти могу се јавити на имејл medjunarodna.saradnja@mef.edu.rs како би били упућени у детаље пријављивања и ток такмичења.