Сјајни први утисци бруцоша

08. Новембар 2017 / 01:50    1641 Views

Изузетно поносно истичемо да су студирање на МЕФ-у студенти прве године основних студија оценили као ОДЛИЧНО!

Протекле недеље, Студентски парламент МЕФ-а спровео је анкету међу бруцошима о досадашњим утисцима поводом студирања на МЕФ-у.

На питање да оцене рад Факултета на скали од 1 до 5, убедљива већина дала је највишу оцену. Исто је оцењен и рад Студентског парламента, активности које се организују на МЕФ-у, а посебно задовољство нам причињава што су на питање Да ли бисте препоручили другима овај факултет? сви студенти одговорили потврдно.

Од понуђених одговора шта их највише привлачи на МЕФ-у највише заокружених су атмосфера и љубазност запослених, а 96,67 % изјаснило се да их предавања мотивишу да остваре што боље резултате.

Студенти су имали прилику да нам кажу шта очекују у даљем студирању, а најчешћи одговори су напредак, одлична сарадња и добри резултати.

МЕФ захваљује на високим оценама својим студентима за концепт наставе и ваннаставне активности. Настојаћемо да заједно будемо још успешнији.

Познато вам је наше водеће правило – СТУДЕНТ НА ПРВОМ МЕСТУ!