Case Study на такмичењу у Словенији / Обавештење

20. Април 2021 / 21:32    762 Views

Студенти Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, су учествовали на Case Study такмичењу у Словенији, у организацији Факултета за организационе науке, Универзитета у Крању. Тим нашег факултета, заједно са још седам тимова из четири земље, радио је на студији случаја за познату Словеначку компанију GA+kuhinje.

MEF fakultet - Case Study

Након 7 дана трајања такмичења тим МЕФ факултета, имао је прилику да своје решење представи високо позиционираним људима из споменуте компаније. Поред искуства и усавршавања које су стекли овим такмичењем, Case Study тим се може похвалити ојачаним тимом! Бруцоши који су се највише истакли током рада тима, овог пута имали су прилику да учествују са њима у овом изазову. У наредном периоду овај тим ће се потрудити да има велики број активности, на којима ће представити факултет у правом светлу.