Друго место за наш case study тим / Извештај

28. Јануар 2021 / 00:59    1659 Views

Студенти Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, су учествовали на такмичењу компаније Molson Coorse, која већ седму годину за редом организује Case Study такмичење на Економском факултету у Бања Луци. Тема овог такмичења је била иновативно дигитално решење бренда Јелен пиво, на тржишту Бања Луке.

MEF fakultet - Case study

Крајем 2020. године, 26. децембра, МЕФ факултет на овом такмичењу представљали су Небојша Кнежевић, Марко Јанковић и Никола Бајић, освојивши друго место у категорији од 33 пријављена тима са Балкана. Њихов прототип мобилне апликације која повезује људе играјући Јелен BeerPong online у доба пандемије, нашао се у финалу у Бања Луци, када је 7 најбоље пласираних идеја било презентовано. У првом кругу селекције конкуренти су били студенти из региона, док се у финалу наша екипа нашла са 5 тимова из БИХ и Хрватске. МЕФ Case Study тим, поново је представио наш факултет и земљу у најбољем светлу и показао да и у току пандемијске кризе препреке за академска надметања не постоје.