Додела диплома XVI генерацији студената

23. Децембар 2016 / 17:37    2558 Views

У свечаној атмосфери на Факултету за примењени менаџмент, економију и финансије, 22. 12. 2016. године уручене су дипломе XVI генерацији студената који су дипломирали на Факултету током школске 2015/2016. године.

Дипломце је поздравио декан Факултета проф. др Томислав Брзаковић и честитао им успешан завршетак студија, изражавајући посебно задовољство завидним нивоом знања које су стекли на Факултету, а које ће им пружити основу у будућем раду и могућност да буду озбиљни и активни чиниоци у креирању друштвених токова. У свом обраћању дипломцима, проф. Брзаковић је нагласио да је сигуран да ће знање стечено на овој високошколској установи дипломци успешно примењивати у пракси и бити у центру стварања будућих производа и осмишљавања и овладавања технологијама, које су основа развоја сваке земље.

Након овог свечаног, церемонијалног дела уручења диплома, уследило је дружење дипломаца, гостију, и садашњих студената у Клубу МЕФ-а.

MEF Fakultet - dodela diploma