Електронско предузетништво - Гостујуће предавање

28. Јануар 2021 / 19:41    1701 Views

У оквиру сардање са партнерским институцијама,из предмета Маркетинг одржано је гостујуће предавање на тему „Електронско предузетништво“. Гостујуће предавање одржала је проф. др Јамила Јагањац, Декан Факултета пословне економије, Универзитета Витез. Предавању су путем Google Meet присуствовали студенти ОАС Студијских програма Примењена економија и финансије и Оперативни примењени менаџмент.

MEF Fakultet - Jamila Jaganjac

Тема предавања обухватила је улогу и значај електронског пословања у развоју предузетничких активности у савременом окружењу са становишта комуникација, пословне перспективе и услуга.

Професорка Јамила је кроз примере из праксе обрадила моделе е-пословања, истакла могућности и предности коришћења ERP решења за пословање компанија, са освртом на управљање односима сa купцима.