MEF NOVOSTI

Еразмус+ инфо дан на МЕФ факултету

17.03.2022. 18:03 | 1060

Еразмус+ инфо дан на МЕФ факултету

Еразмус+ инфо дан одржан је 16. марта 2022. на МЕФ факултету. Инфо дану су присуствовали студенти свих нивоа студија заинтересовани за програме студентских мобилности.

Осим значајних информација везаних за Еразмус+ мобилности, које су представиле координаторке програма, студенти су имали јединствену прилику да чују искуства студената који су завршили мобилност или су тренутно у програму размене студената.

Искуства су поделили студенти који су већ завршили мобилност на немачком Лудвигсхафен универзитету, а путем видео позива укључио се и колега који тренутно борави на овој институцији и пренео своја искуства. Такође, две колегинице са Универзитета у Ријеци, које су тренутно на размени на МЕФ факултету, поделиле су своје утиске са присутнима.

Инфо дан је завршен великим интересовањем студената за програме мобилности и плановима да конкуришу за студентску размену у наредним семестрима.